Galeria

Wiewiórki wzięły udział w Europejskim Tygodniu Kodowania! Chętnie rozwijały swoje umiejętności i bawiły się w "kodowanie na dywanie" a przy okazji utrwaliły kolory i kształty w języku angielskim #codeweek

OBCHODZIMY DZIEŃ ŚW. PATRYKA W GRUPIE MOTYLKI  II

                                     

       

   

Kodowanie  na dywanie z Lego Boot

              

                     

BAJKOWE JASEŁKA”

 W czwartek 19 stycznia o godzinie 11 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim odbyły się „ Bajkowe Jasełka” przygotowane przez grupę „ Wiewiórki”.

Przedstawienie było wyjątkowe więc zaproszono na nie znakomitych gości. Odwiedził nas wójt Grzegorz Maciejewski, proboszcz parafii św. Marcina Michał Drewniacki,  Ksiądz Paweł Olszewski - Misjonarz św. Rodziny,  Ewa Staniszewska „gospodyni” zaprzyjaźnionej biblioteki oraz najważniejsi – Babcie i Dziadkowie „ wiewióreczek” .

Przedszkolaki ku radości swoich bliskich, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus. Święci Maria   i Józef z największą troską opiekowali się Bożą Dzieciną, a chóry aniołków śpiewały kolędy i pastorałki. Dary przynieśli pasterze i oczywiście trzej królowie. Do szopki zawitały także barwne postacie z różnych bajek. Mali artyści z dużym zaangażowaniem odgrywali swoje role , prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne oraz wokalne. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku.

  

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

   

  

  

 

 

 

 

  

 

           

6 GRUDNIA – MIKOŁAJKI

 

Tego dnia w przedszkolu panował niezwykły gwar i radość.

Dzieci z wielką niecierpliwością czekały na przyjście niecodziennego gościa- Świętego Mikołaja!.

Oczekiwanie wypełnione było radosnym śpiewem i tańcami, a także grami i pracą plastyczną związaną z Mikołajem.

W końcu odwiedził nas najważniejszy gość i rozdał piękne prezenty. Dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem oraz zaśpiewały mu kilka piosenek. W zamian otrzymały obietnicę kolejnego spotkania za rok.

                                                     

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 LISTOPADA DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA OBCHODZIŁY ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. MIMO CORAZ NOWOCZEŚNIEJSZYCH ZABAWEK , MODA NA MISIE NIE PRZEMIJA. W TYM DNIU KAŻDY PRZEDSZKOLAK PRZYNIÓSŁ SWOJEGO ULUBIONEGO MISIA. BYŁY MISIE MAŁE, DUŻE, BIAŁE, BRĄZOWE,ITP.

A KAŻDY Z NICH BYŁ PIĘKNY I WYJĄTKOWY. DZIECI POZNAŁY HISTORIĘ ŚWIĘTA, WSPÓLNIE RECYTOWAŁY WIERSZE I ŚPIEWAŁY PIOSENKI O MISIACH. W TYM DNIU PRZYGOTOWANO WIELE ATRAKCJI: ZABAWY RUCHOWE, TANECZNE I PLASTYCZNE. TEN DZIEŃ W PRZEDSZKOLU BYŁ PEŁEN UŚMIECHU ORAZ WSPÓLNEJ ZABAWY.

                                          

DZIECIAKI  MLECZAKI

 

Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie "Dzieciaki Mleczaki". Akcja edukacyjno- informacyjna na temat mleka i jego przetworów, skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ich opiekunów i rodziców.

Program sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

Celem akcji jest wzrost świadomości dzieci na temat mleka i produktów mlecznych w ich diecie, kształtowanie nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat i promowanie mleka jako napoju nie tylko zdrowego, ale i też smacznego.

 

 

Zakończenie roku 2021/2022

      

           

Nasza strona używa plików cookies. Przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności]. Zamknij